گوشت شتر مرغ جان مردی را از مرگ حتمی نجات داد

شترمرغ با قد 9 فوت (2.7 متر) با پاهای لاغر، بدن‌های بزرگ، گزش‌های بزرگ و چشم‌هایی به اندازه مشت یک کودک، شبیه خط پانچ پرندگان است.

اگرچه این پرندگان خنده دار نیستند. آنها بزرگترین پرندگان زنده هستند و می توانند با یک ضربه سریع یک شیر را بکشند.

شترمرغ تقریباً با همه پرندگان دیگر متفاوت است. آنها متعلق به خانواده ای از پرندگان به نام ریتیس هستند که شامل emus و rheas نیز می شود و به راحتی از سایر موجودات بالدار متمایز می شوند. یک چیز این است که این پرندگان نمی توانند پرواز کنند.

قیمت گوشت شترمرغ برای تمامی افراد به یک اندزه نبوده و در هر منطقه از جهان با نوسانات مختلفی رو به رو است .

همانطور که برای یک پرنده بدون پرواز عجیب به نظر می رسد، اگر پرواز را راهی برای فرار از شکارچیان در نظر بگیرید منطقی است.

شترمرغ ها به آن مسیر فرار خاصی نیاز ندارند زیرا می توانند با سرعت 43 مایل در ساعت (70 کیلومتر در ساعت) بدوند و مسافت های طولانی را با سرعت بیش از 30 مایل در ساعت (50 کیلومتر در ساعت) بدود.

شترمرغ

آنها سریعترین حیوان دو پا هستند. شترمرغ ها بیشتر در آب و هوای بیابانی متروک زندگی می کنند، بنابراین باید در رژیم غذایی خود انعطاف پذیر باشند.

آنها تقریباً هر چیزی را می‌خورند: گیاهان، مارمولک‌ها، دانه‌ها، ملخ‌ها و سنگ‌ها بخش‌های رایج رژیم غذایی آنها هستند (بله، سنگ آنها به خرد کردن سایر موادی که می‌خورند کمک می‌کنند).

یکی از دامداران گزارش کرده است که شترمرغ هایش توپ های تنیس را می بلعند و یک بچه گربه. در مزارع، اشتهای کوچک و غیرقابل انتخاب شترمرغ ها آنها را به سرمایه گذاری خوبی تبدیل می کند. آنها سریعتر از گاوها با غذای بسیار کمتر رشد می کنند.

آنها بیشتر از گاوها تولیدمثل می کنند و به دلیل اینکه گوشت آنها حداقل در ایالات متحده یک غذای لذیذ محسوب می شود، بسیار بیشتر می فروشند. در اروپا و آفریقای جنوبی، این کرایه بسیار رایج است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.