گنجشک های آوازه خوانی که نزدیک زمین لانه می سازند

هنگامی که نت زنگ Song Sparrow یاد گرفت و ناظر برای گوش دادن به این صدا در منظره آموزش دید، این صدا بسیار آشنا خواهد شد.

ردیاب زبان گنجشک در نهایت متوجه می شود که همسایه بودن Song Sparrow ها حتی می تواند باعث حواس پرتی شود، همانطور که به نظر می رسد همیشه به کسی می گویند.

Song Sparrow بسیار رسا و رسا است و مایل است شکارچیان را دنبال کند و جهان را از آنچه در حال وقوع است مطلع کند. اگر راسو در انبوه باشد

گنجشک آواز بالای آن قلاب می‌کند و می‌گوید و اشاره می‌کند، متن تشکر از همسر صدا می‌زند و اشاره می‌کند و همانطور که پیش می‌رود، آن را دنبال می‌کند.

این مطمئناً مردم را به سمت پنجره می کشاند تا گوش کنند، گردن خود را جرثقیل کنند و سپس در حالی که نمی توانند مقاومت کنند، به داخل حیاط می روند تا ببینند چه خبر است.

Song Sparrow یک پرنده ایده آل برای مطالعه از دیدگاه زبان پرنده است. لباس چرم بچه گانه این گونه از نظر پراکندگی رایج، حومه، روستایی و شهری است.

قلمرو کوچکی را حفظ می کند و از روی زمین و نزدیک به آن تغذیه می کند. گنجشک های آواز نیز نزدیک یا روی زمین لانه می کنند. به دلیل رفتار سرزمینی Song Sparrow ها، این گونه در بیشتر سال نیز در رفتار خود لنگر انداخته است.

اندازه قلمرو نسبتاً کوچک است مبل استیل ملایر و بین 0.5 تا 1.5 هکتار بسته به بهره‌وری چشم‌انداز از نظر زیستگاه ترجیحی و منابع غذایی موجود است.

مزارع بیش از حد رشد، پرچین ها، مرداب ها، بیشه ها و انواع موقعیت های حومه ای، شهری و کشاورزی به خوبی با این گونه سازگار است.

.

    1. Song Sparrow as a Teacher of Bird Language
  • تبلیغات:
  1. رستوران هایی که فقط ظرف یکبار مصرف ارائه می دهند
  2. مرگ غم انگیز تازه عروس در بیمارستان کنار داماد
  3. پسته برای گیاه خواران توصیه میشود
  4. پسر فلجی که بدون دست و پا قله های موفقیت را 1 ماه فتح کرد!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.