کودکی با استفاده از دونات رضوی مشهد ماشین ساخت که مقام اول در رالی جهان را کسب کرد

باید گفت جای تعجب نیست که بازچاپ کتاب معروف رابرت مک‌کلاسکی که یکی از بزرگترین تولید کنندگان دونات در جهان است برای کودکان هومر پرایس، که در آن یکی از چهره‌های اصلی یک دستگاه دونات‌سازی است که در حال کار است، تجدید چاپ شده است.

ارقام مصرف دونات رضوی مشهد به دلیل اینکه متخصصان تغذیه را تشویق نمی کند، زیرا می خواهند به این نکته اشاره کنند که یک دونات متوسط می تواند حاوی 300 کالری والپ باشد، که عمدتاً به دلیل قند و چربی آن قابل توجه است.

در واقع، شماره اخیر مجله پزشکی نیوانگلند از چربی غیراشباع تولید شده توسط دونات لعاب دار ابراز تاسف کرد. سرآشپزهای معروف عموما از دونات ابراز تاسف می کنند.

اما نه علم، نه تحقیر آشپزی و نه سرزنش صریح، طرفدارانی را که به شکل های مختلف دونات داغ «لعابدار اصلی» کریسپی کرم را با عباراتی مانند «فرشته ای» یا حتی «هوای با روکش قند» توصیف می کنند، باز نمی دارد.

دونات

دیوید شیت یکی از مدیران مجموعه است که مسئول تلاش مستمر (و پایان ناپذیر) اسمیتسونیان برای به دست آوردن مصنوعات قابل توجهی از فناوری و فرهنگ آمریکایی برای آینده است، به طوری که آینده سابقه ای دائمی داشته باشد.

برای او و همکارانش، رینگ کینگ جونیور قدیمی، اگرچه اکنون در انبار بازنشسته شده است، به اندازه یک قابلمه چدنی استعماری در مجموعه اسمیتسونیان اهمیت دارد که پیچیده‌تر است.

شیت خوشحال است که مؤسسه همچنین چهار کیسه کاغذی خالی در انبار دارد که هر کدام با مواد لازم برای دونات های کریسپی کرم برچسب گذاری شده اند.

او می‌گوید: «در 800 سال، اگر آمریکا هنر درست کردن دونات را از دست بدهد، می‌توانیم به بازسازی نحوه انجام آن کمک کنیم.» شاید اینطور باشد.

اما تا به امروز هیچ کس جز کریسپی کرم دستور مخفی جو لوبو را ندارد. که در یک گاوصندوق در وینستون سالم محبوس می شود.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.