کفش اسپرت زنانه نایک مناسب برای درمان بیماری پسوریازیس ناخن

با این حال کمی کار علمی وجود دارد که خواص حرارتی مواد رویه کفش اسپرت زنانه نایک را برای بهبود راحتی پوشیدن حرارتی، فیزیولوژیکی کفش که ارتباط نزدیکی با طراحی خاص تهویه کفش استفاده نهایی مورد نظر و حتی سن و سن دارد بررسی کرده باشد.

پاسخ فیزیولوژیکی استفاده کنندگان برای افزایش راحتی پوشیدن برای محافظت بهینه از پا و سلامت افراد مسن، به ویژه افراد بالای 60 سال باید به توزیع دمای پوست داخل کفش و رطوبت کل پا توجه شود که به خواص حرارتی و حرارتی مربوط می شود.
بنابراین هدف از این مطالعه بررسی اثرات مواد کفش بالایی بر روی تغییرات RH و دمایی و توزیع پوست پای افراد مسن از جمله چرم مصنوعی، پارچه مشبک و پارچه های چند لایه است که عملکرد متفاوتی دارند.

از نظر نفوذپذیری و راحتی حرارتی از آنجایی که خواص مواد کفش می تواند بر دما و سطح رطوبت ریز اقلیم کفش و راحتی حرارتی تأثیر بگذارد خواص حرارتی مواد کفش بالایی به طور سیستماتیک بررسی می شود.

کفش

برای ارائه یک درک جامع از توانایی تنظیم حرارت پا و افراد مسن تر، توزیع دما و رطوبت پوست در سراسر پشتی و کف پا تجزیه و تحلیل می شود.

علاوه بر این تأثیر محیط حرارتی در کفش با فعالیت های نشستن و راه رفتن بر حس ذهنی مورد بررسی قرار می گیرد. پیش‌بینی می‌شود که نرخ بالاتر ترشح عرق پشتی پا به سمت از دست دادن گرما با مواد مختلف کفش بالایی تأثیرات مهمی بر ریزاقلیم داخل کفش داشته باشد.

یافته‌های این مطالعه برای بهبود طراحی کفش و انتخاب مواد کفش بالایی برای سالمندان، به‌ویژه افرادی که مشکلات پا و زخم‌های پا دارند، به منظور ایجاد میکروکلیمای بهتر در کفش و راحتی حرارتی برای استفاده روزانه آن‌ها و جلوگیری از بیماری‌های پا که معمولاً در میان کفش‌ها یافت می‌شود مهم است.

سالمندان در مجموع 40 فرد مسن برای مطالعه انتخاب شدند. 25 نفر زن بودند که بین 63 تا 79 سال سن داشتند در حالی که 15 نفر مرد بودند که بین 63 تا 82 سال سن داشتند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.