کشف درب چوبی قدیمی ساخته شده از فلزی که بر روی زمین نیست

قیمت درب چوبی ارزان جزء جدایی ناپذیر ساختمان هستند و در گذشته معمولاً از چوب یا فلز ساخته می شدند.

به عنوان یک ماده آلی، چوب به شدت مستعد تخریب است. با این وجود، در برخی موارد، درهای چوبی ساختمان های باستانی در طول اعصار باقی مانده است.

یکی از این درها، درب چوبی قدیمی از بلوط در کلیسای وست مینستر است که به عنوان قدیمی ترین در بریتانیا لقب گرفته است. داستان این درب یک جنبه وحشتناک نیز دارد – برخی می گویند که قبلا با پوست انسان پوشیده شده بود!

صومعه وست مینستر زندگی خود را به عنوان یک صومعه کوچک بندیکتین آغاز کرد که توسط پادشاه ادگار و سنت دانستان در حدود سال 960 پس از میلاد تأسیس شد.

درب

در قرن یازدهم پس از میلاد، در زمان پادشاهی ادوارد اعتراف کننده، صومعه دوباره وقف و بزرگ شد. علاوه بر این، یک کلیسای سنگی بزرگ بادربی ساخته شده با  پالت چوبی دست دوم به افتخار سنت پیتر ساخته شد.

به منظور تمایز آن از کلیسای جامع سنت پل (معاون شرقی)، کلیسای جدید به عنوان “غرب وزیر” شناخته شد.

در اواسط قرن سیزدهم پس از میلاد، پادشاه هنری سوم تصمیم گرفت کلیسای وست مینستر را با دربی از قیمت چوب کیلویی  به سبک معماری جدید گوتیک که در آن دوره در اروپا مرسوم بود، بازسازی کند.

در نتیجه، کمی از صومعه ساخته شده توسط ادوارد اعتراف کننده باقی مانده است. بخش‌هایی از بنای قرن یازدهم که تا به امروز باقی مانده است شامل بخش‌هایی از زیرزمین (در اصل بخشی از محله‌های خانه راهبان) و صومعه‌ها است.

صومعه های صومعه و دهلیز بیرونی باب خانه با یک در چوبی ساده از هم جدا شده اند. در سال 1384 اولین مطالعه باستان شناسی و قدمت گذاری علمی این درب انجام شد

 • منابع:
  1. Britain’s Oldest Door is Westminster Abbey Relic that May Have Been Covered in Human Skin
 • تبلیغات:
  1. کنجدی که در جهان معروف شد!
  2. جراحی های عجیب و غریب گوش
  3. جنگ بر سر آب نزدیک تر از همیشه!
  4. 10 روش کارآفرینی بر اساس کسب و کار خود

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.