چمن مصنوعی ارزان در ورزشگاه منجر به شکستن دست و پا بازیکنان شد

اگر چمن به دلیل شرایط آب و هوایی یا/و موقعیت جغرافیایی به طور طبیعی رشد نمی کند، چمن مصنوعی می تواند جایگزین جالبی برای جایگزینی چمن یا استفاده از سطح آن به عنوان یک زمین ورزشی چمن باشد.

زمین های ورزشی  چمن مصنوعی ارزان نسبت به چمن طبیعی می توانند استفاده شدیدتری را تحمل کنند. این امر به ویژه در زمستان یا دوره های بارانی صادق است.

کیفیت بازی و شرایط یک چمن مصنوعی هنگام استفاده در چنین شرایط آب و هوایی کاهش نمی یابد.

تاسیسات و تیغه های یک چمن مدرن دارای طول عمری هستند که شرایط بازی خوب را برای بیش از ده سال فراهم می کند، اما این با توجه به کیفیت چمن، استفاده از آن، استفاده، بله، خیر، کفش های فوتبال مناسب و نگهداری متفاوت است.

مصاحبه. اگرچه زمین های چمن مصنوعی نسبت به زمین چمن طبیعی به زمان و هزینه کمتری برای نگهداری نیاز دارند، اما باید به درستی نگهداری شوند، در غیر این صورت با گذشت زمان کیفیت بازی خود را از دست خواهند داد.

شما نمی توانید آن را بدون مراقبت رها کنید، بنابراین حفظ زمین چمن مصنوعی اساسی است.

زمین به تمیز کردن و مسواک زدن منظم نیاز دارد تا سطح بازی یکنواخت شود و اطمینان حاصل شود که الیاف مصنوعی با هم جمع نمی شوند، که بر ظرفیت جذب ضربه تأثیر می گذارد.

واقعیت این است که برای زمین های مصنوعی آب می تواند مضحک به نظر برسد.

پس از همه آنها رشد نمی کنند. اما آبیاری مفید است: در طول دوره های گرما، دمای سطح زمین های مصنوعی می تواند به قدری بالا رود که باعث شرمساری بازیکنان شود.

علاوه بر این، این افزایش دما در صورت مالش می تواند باعث سوختگی شود.

آب سطح را روان، خنک و تثبیت می کند.

 

 

چرا زمین های چمن مصنوعی را آبیاری کنیم؟
تولید کنندگان و نصاب ها موافق هستند که آبیاری یک مزیت بزرگ برای شرایط بازی و راحتی است.آبیاری زمین چمن مصنوعی را می توان بخشی از مصاحبه در نظر گرفت. این باعث بهبود تعامل توپ/سطح، کاهش بوی بد در صورت استفاده از لاستیک بازیافتی، جلوگیری از رشد جلبک ها و باکتری ها هنگام پاشش پراکسید هیدروژن، افزایش طول عمر زمین، بهبود شرایط سطح بازی، کاهش دمای سطح تا 33 درصد در طول بازی می شود. طلسم گرم؛ مشکل گرمای سطوح چمن مصنوعی را می توان با سیستم آبپاش اتوماتیک حل کرد. در طول روز، یک برنامه آبیاری با شروع های متعدد می تواند به راحتی سطح زمین را تازه کند. به زودی آبیاری زمین های ورزشی مصنوعی بیشتر و بیشتر خواهد شد، به خصوص که فیفا رسما استفاده از آن را توصیه می کند.

 

 

در دسترس بودن و استفاده
چمن مصنوعی به ورزشکاران، مردان و زنان و همچنین انجمن های ورزشی اجازه می دهد تا ورزش خود را هر طور که می خواهند انجام دهند. همچنین این امکان را در سطح جهانی فراهم می کند که شرایط رقابتی ثابت و قابل مقایسه ای را داشته باشیم تا جایی که سطح یکسانی داریم. تصور هاکی سطح بالا این روزها بدون چمن مصنوعی غیرممکن است. در فوتبال اجازه یک بازی پویا و سطح بالا را می دهد. علاوه بر این، چمن مصنوعی مدرنی که در زمین های فوتبال استفاده می شود، شرایط بازی را در هر شرایط آب و هوایی ممکن می سازد.

 

 

 

 

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.