زنی برای تزیین پالتو طوسی خود و پالتو خزدار مردانه همسرش از راکون زنده استفاده کرد

روندهای مد به سرعت می آیند و می روند. در مورد پالتو طوسی راکون مردانه هم همینطور بود. فروش در پایان دهه 1920 شروع به کاهش کرد.

با این حال، صنعت قصد نداشت آن را به این راحتی رها کند و تصمیم گرفت یک کمپین تبلیغاتی قوی دیگر را در مجلات مد مردانه راه اندازی کند و گفت که کت خز راکون بازگشتی قوی دارد.

نوشتن آن در واقع آن را به واقعیت تبدیل کرد. تعداد دانش‌آموزانی که در بازی‌های فوتبال، کت‌های راکون پوشیده بودند، بیش از هر زمان دیگری بود.

پوشیدن پالتو پوست مردانه در آنها کمی متفاوت از پیشینیان خود بودند، در سایه تیره تر، با یقه شال و دکمه های چرمی سنگین. در تمام مدت، در اروپا، این روند همچنان قوی بود.

در واقع، هر مرد محترمی در آن زمان حداقل دارای سه پالتو خزدار مردانه خز مختلف بود. یکی رسمی، دیگری کت شب و سومی ورژن اسپرت تر منشأ و کیفیت خز تفاوت اصلی بین یکی برای آقایان طبقه بالاتر و یکی برای یک مرد معمولی کارگر بود.

راکون و بیش از حد پایین تر، در حالی که سمور مخصوص افراد ثروتمند بود. در جنگ شاهد کاهش شدید تقاضا برای کت های خز بودیم. در واقع، تا حدود سال 1955، آنها دیگر محبوب نبودند.

این رفاه است که پالتو چرم بلند  مردانه را به صحنه اول بازگرداند. و در آمریکای طبقه متوسط محبوبیت بیشتری پیدا کرد، بیش از هر جای دیگری در جهان آنها تا دهه 1970 بسیار قابل مشاهده بودند، زمانی که یک جنبش ضد خز ظاهر شد و فروش را کاهش داد.

نکته جالب در مورد مد این است که شما هرگز نمی دانید که چه زمانی یک سبک را باز می گرداند و چه کسی آن را انجام می دهد. در دهه 1920 هیپ هاپ وجود نداشت.

اینکه بگوییم سبکی از موسیقی که عمدتاً توسط آمریکایی‌های آفریقایی تبار ارائه می‌شود، به چیزی بسیار باکلاس مانند کت خز متصل می‌شود، ظالمانه بود.

اما باز هم این جادوی سبک زندگی است که همیشه در حال تغییر است، و اینطور شد. رپرها تصمیم گرفتند که خز را بخشی از تصویر خود کنند و این کار بسیار خوب بود.

  • منابع:
    1. A Brief History of Men’s Fur Coats
  • تبلیغات:
  1. جمع آوری شیره خرما از گل آذین
  2. کاشی های با دوام که از خاک رس طبیعی هستند
  3. در مورد نمایشگاه‌های «رز زرشکی» و «رز آبی»، شرکت‌کنندگان و مشارکت‌
  4. ساختار متشکل از مس و آلومینیوم سنگ فیروزه

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.