حوله نرمینه بافت که از بیماری اگزما جلوگیری می کند

چگونه از حوله های کمتر بیشترین بهره را ببرید
استفاده بهینه از حوله هایتان  مانند حوله نرمینه بافت باعث می شود تا مدت زیادی از آنها استفاده کنید. حوله‌های شما تا زمانی که به شستن آن‌ها در فواصل زمانی مناسب ادامه دهید و از نرم‌کننده‌ها استفاده نکنید، احساس امنیت و کرکی خواهند داشت.

اگر می خواهید به شستشوی خود نوعی نرم کننده اضافه کنید، می توانید به ازای هر حوله 1/4 فنجان سرکه بمالید.

حوله های خود را روی زمین انباشته نگذارید و پس از استفاده آنها را آویزان کنید. آویزان کردن آن به کاهش خطر رشد کپک و کپک کمک می کند و دور نگه داشتن حوله ها از کف از تجمع باکتری ها جلوگیری می کند.

اگر روی حوله‌های خود باقی‌مانده‌ای مشاهده کردید، می‌توانید به سرعت آن‌ها را بازیابی کنید. از آب داغ در ماشین لباسشویی استفاده کنید، آن را با یک لیوان سرکه به جای مواد شوینده اجرا کنید، سپس آن را با جوش شیرین به جای مواد شوینده اجرا کنید.

چگونه از سفت شدن حوله های خود جلوگیری کنیم؟
فرمان
0
376
چگونه از سفت شدن حوله های خود جلوگیری کنیم؟
چگونه از سفت شدن حوله های خود جلوگیری کنیم احساس سختی حمام و حوله های استفاده شده بعد از حمام روی پوست احساس بدی است.

حوله های ناشی از استفاده از مواد شوینده یا شسته نادرست.
چند حوله نیاز دارم
به چند حوله نیاز دارم به چند حوله حمام نیاز دارم وقتی صحبت از حوله حمام به میان می آید، اگر قصد شستن آنها را در هفته داشته باشید، یک فرد معمولی تنها به دو اندازه حوله نیاز دارد.

مزیت دیگر این است که با حوله های کمتر، کمتر حوله های کثیف خود را بدون شستن جمع می کنید. همچنین با نخریدن مداوم حوله های اضافی در پول خود صرفه جویی خواهید کرد. همه این عوامل به ایجاد آرامش خاطر و یک حساب بانکی کامل تر بدون به خطر انداختن بهداشت شما کمک می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.