تاثیرات بادام درختی پوست کاغذی در درمان دیابت

بادام  به خصوص از نوع بادام درختی پوست کاغذی از یک پروفایل تغذیه ای کامل و منحصر به فرد بهره می برد.

این چیزی است که آن را بسیار جالب می کند. از جمله مواد مغذی ضروری برای سلامت بدن و موجود در بادام می توان به موارد زیر اشاره کرد:

منیزیم بادام و کره بادام ساده منابع عالی منیزیم برای خانم ها و منابع خوبی برای آقایان هستند که نیازهای آنها متفاوت است.

منیزیم در رشد استخوان ها، ساخت پروتئین ها، فعالیت های آنزیمی، انقباض ماهیچه ها، سلامت دندان ها و عملکرد سیستم ایمنی بدن شرکت می کند.

همچنین در متابولیسم انرژی و در انتقال تکانه های عصبی نقش دارد.
منگنز. بادام و کره بادام ساده منابع عالی منگنز هستند.

منگنز به عنوان یک کوفاکتور برای چندین آنزیم عمل می کند که ده ها فرآیند متابولیک مختلف را تسهیل می کند. همچنین در جلوگیری از آسیب ناشی از رادیکال های آزاد شرکت می کند

مس. بادام منبع عالی مس است. مس به عنوان ترکیبی از چندین آنزیم، برای تشکیل هموگلوبین و کلاژن (پروتئینی که در ساختار و ترمیم بافت ها استفاده می شود) در بدن ضروری است.

چندین آنزیم حاوی مس نیز به دفاع بدن در برابر رادیکال های آزاد کمک می کنند.

ویتامین B2. بادام منبع عالی ویتامین B2 برای خانم ها و منبع خوبی برای آقایان است که نیازهای آنها متفاوت است. کره بادام ساده منبع خوبی از ویتامین B2 برای زنان و منبع خوبی برای مردان است.

ویتامین B2 به نام ریبوفلاوین نیز شناخته می شود. مانند ویتامین B1 در متابولیسم انرژی تمام سلول ها نقش دارد. علاوه بر این، به رشد و ترمیم بافت ها، تولید هورمون ها و تشکیل گلبول های قرمز کمک می کند.

ویتامین E. بادام منبع عالی ویتامین E است. یک آنتی اکسیدان اصلی، این ویتامین از غشایی که سلول های بدن را احاطه کرده است، به ویژه گلبول های قرمز و گلبول های سفید (سلول های سیستم ایمنی) محافظت می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.