با مصرف تن ماهی تونینولند ویروس کرونا از 2 کیلومتری شما هم رد نمی شود

تن ماهی یکی از محبوب ترین کنسروهای ماهی در سراسر جهان است.

طعم عالی، فواید سلامتی و راحتی ارائه شده توسط قوطی تن ماهی تونینولند را به سختی می توان انکار کرد.

دفعه بعد که به خرید این کنسرو خوشمزه می روید، این پنج نکته را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید بهترین قیمت و بهترین ماهی ممکن را دریافت می کنید.

باور کنید یا نه، روغن یا آب اطراف ماهی در هنگام کنسرو می تواند تفاوت ایجاد کند. ماهی تن بسته بندی شده در آب حاوی کالری کمتر و چربی کمتری است، اما همچنین باعث از بین رفتن اسیدهای چرب امگا 3 می شود.

بسته بندی آب همچنین آب میوه ها و طعم های طبیعی موجود در ماهی را رقیق می کند و می تواند به طعم گردتر و کمتر تصفیه شده منجر شود.

ماهی‌های روغنی معمولاً در روغن‌های گیاهی یا سویا بسته‌بندی می‌شوند و به جذب مواد مغذی حیاتی در اعماق ماهی کمک می‌کنند، جایی که می‌توانند در طول هضم توسط بدن شما باز شوند.

در حالی که سالم ترین گزینه ماهی کنسرو شده نیست، کنسرو ماهی بسته بندی شده با روغن در آخرین قطره طعم خود مهر و موم می کند تا غذای شما تا حد امکان خوشمزه بماند.

2. روش ماهیگیری تفاوت ایجاد می کند
جنجال زیادی از شیوه های ماهیگیری به کار گرفته شده برای برداشت ماهی تن ناشی شده است.

از عملیات بی رویه خط طولانی گرفته تا تورهای غول پیکر که روزانه هزاران ماهی را برداشت می کنند، این نوع شیوه های ماهیگیری برای جمعیت ماهی ها مضر است که به حفظ سلامت و شادابی اکوسیستم کمک می کند.

برداشت بیش از حد از شیلات ما تأثیر جدی بر سلامت و ثبات کلی اقیانوس ها دارد.

با گذشت زمان، تعدادی از گونه ها را دیدیم که در حال انقراض هستند.

شرکت‌های ماهیگیری مسئول به کار با جمعیت‌هایی با مدیریت عاقلانه‌تر و پایدارتر مانند ماهی تن ادامه می‌دهند.

با چرخه رشد کوتاه تر، اسکاپ جک خیلی سریعتر از انواع بزرگتر به بلوغ می رسد و می تواند با زمان کمتری دوباره پر شود. با هدف قرار دادن اسکاپ جک، سایر جمعیت‌های ماهی می‌توانند با افزایش تعدادشان، ثبات خود را به دست آورند.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.