انواع پارچه کاناپه

اگر خانه خود را بازسازی می کنید یا می خواهید با تجدید پارچه به کاناپه قدیمی خود جان تازه ای بدهید، باید بهترین پارچه مبل را انتخاب کنید. برای این کار مهم است که در مورد انواع پارچه مبل موجود و انواع متریال مبل که مطابق با Wishlist شما و همچنین راحت هستند، بدانید. مبل ها در طیف وسیعی از مواد وجود دارند که هر کدام به نوعی کمی متفاوت هستند. انتخاب ممکن است طاقت فرسا باشد، اما می توانید با نگاه کردن به سبک زندگی خود گزینه های خود را محدود کنید. خانوارهایی که حیوانات خانگی دارند و بچه های زیادی دارند به یک مبل ساخته شده از مواد مقاوم نیاز دارند که به راحتی تمیز شوند. اگر تنها یا با کسی زندگی می‌کنید، ممکن است بتوانید از چیزی کمی ظریف‌تر دور شوید.

انواع پارچه مبل و جزئیات مواد

لیست زیر شامل برخی از بهترین گزینه ها به همراه جزئیات مواد و روش استفاده است.

1. کاناپه چرمی

مبل های چرمی یکی از مجلل ترین پارچه های مبل هستند که ظاهری رسمی و ظریف به مبلمان شما می بخشد و دوخت متفاوتی نسبت به پارچه مازراتی لباس مجلسی دارد. آنها را می توان برای اتاق مهمان فقط برای مهمانان ترجیح داد و نه استفاده روزانه، زیرا هر لکه ای هزینه زیادی دارد.

بیشتر به دو نوع جنس مبل تقسیم می شود:
چرم مات: چرمی است که بافتی مات دارد و بیشتر برای مصارف رسمی استفاده می شود.
چرم براق: این چرم دارای لمسی براق و براق است بنابراین می توان از آن به عنوان مبل راحتی استفاده کرد.
ترجیح داده می شود زیرا شما را از لکه و خراش مبل در امان نگه می دارد. نشت مواد غذایی نیز به راحتی از آن پاک می شود زیرا لیز و بافت آن است. جنس پارچه واقعا صاف و راحت است.

انواع چرم مثل چرم بزی همچنین نقش مهمی در جلوگیری از گرم شدن مبل و خنک نگه داشتن آن دارد. هنگام انتخاب این محصول قطعاً باید مبلغ خوبی را پرداخت کنید و رنگ نیز محدود است. اما قابلیت اطمینان پارچه تضمین شده است و پولی که خرج می کنید در واقع ارزش آن را دارد. نه تنها مکان شما کلاسیک به نظر می رسد، بلکه تضمین می شود که پارچه نسبت به سایر پارچه ها طولانی تر بماند.1. کاناپه چرمی

چهل تکه دوزی با پارچه مبلی

2. کاناپه پلی استر

پلی استر ماده ای در بین پارچه های مبل است که از الیاف مصنوعی، چرم مصنوعی ساخته شده است و در پارچه خنک مانتویی دیده نمیشود. اغلب برای روکش کردن مبلمان استفاده می شود زیرا در معرض نور خورشید قرار گرفتن و استفاده روزانه در خانه بی خطر است. کاناپه پلی استر در رنگ ها و طرح های مختلفی وجود دارد که می توانید از بین آنها انتخاب کنید. اینها شامل الگوها، رنگ ها و سبک ها می شود. شما می توانید آن را با توجه به فضای داخلی و دیوارهای خانه خود تغییر دهید. دارای دوام شگفت انگیز و کیفیت چسباندن است. در زیر برخی از مزایای استفاده از پلی استر برای مبل شما و اینکه چرا بهترین انتخاب برای آن است، آورده شده است.

وسایل خانه پلی استر در برابر لکه مقاوم هستند.
پلی استر یک پارچه قوی و بادوام است.
پارچه های مصنوعی قیمت کمتری دارند.
پارچه های مصنوعی نیز به دلیل ساختار قوی خود در برابر خش مقاوم تر هستند.
پلی استر ضد حساسیت است.

3. کاناپه اکریلیک

کاناپه های اکریلیک نیز از الیاف مصنوعی ساخته شده اند که در رنگ ها و بافت های مختلف موجود است. آنها به دلیل اینکه یکی از ارزان ترین و قابل اعتمادترین انتخاب ها هستند، بسیار ترجیح داده می شوند.پاک کردن برخی لکه ها از روی آن ممکن است دشوار باشد، اما به طور کلی، برای مبل طوسی کرم واقعا راحت است زیرا مواد نرم و راحت برای نشستن هستند.شما می توانید به راحتی چنین نوع موادی را در صورت تمایل به دیگران تغییر دهید زیرا در بسیاری از خانه ها از این مواد برای استفاده در اتاق ها و سالن ها استفاده می شود.

4. پارچه مقاوم در برابر چروک

با نام خود، پارچه مقاوم در برابر چروک نشان می دهد که باعث ایجاد چین و چروک روی مبل نمی شود، زیرا نیازی به تنظیم مجدد آن نیست. اما برای استفاده طولانی مدت قابل اعتماد نیست. همانطور که اگر به طور مرتب توسط بچه ها و حیوانات خانگی شما استفاده می شود، باید پارچه ای انتخاب کنید که ماندگاری بالایی داشته باشد و بتواند لکه، خراش و خز را تحمل کند. برای این مورد، مخمل بدترین انتخابی است که می توانید انجام دهید، زیرا خز را جذب می کند و نمی تواند بارها و بارها تمیز شود.4. پارچه مقاوم در برابر چروک

پارچه مبلی طرح چرم

5. کاناپه کتانی

کاناپه های کتانی واقعاً در این دسته قرار دارند، زیرا روی راحت ترین و متنوع ترین گروه پارچه قرار دارند. یکی از نکات مثبت بزرگ این پارچه این است که به راحتی جدا می شود و تمیز می شود و این یعنی ماندگاری طولانی مدت. به کسانی که حیوانات خانگی در خانه خود دارند توصیه نمی شود، زیرا برداشتن مکرر آن می تواند باعث کنده شدن آن شود. شما باید با انواع پارچه حرفه ای باشید، زیرا پارچه کتان در کپی های زیادی وجود دارد که کیفیت خوبی ندارند و برای مدت طولانی تری استفاده نمی شوند. کتانی واقعاً مواد نرم و آسانی است که اگر می‌خواهید برای کاناپه‌های ناهارخوری خود استفاده کنید، می‌توانید از آن استفاده کنید.

6. مبل های مخملی

مبل های مخملی یکی از مجلل ترین انواع روکش مبل است. قیمت مناسبی دارد و ظاهر نهایی در واقع تحسین برانگیز است و ارزش پولی که برای آن خرج می کنید دارد. مبل های مخملی در خانه هایی استفاده می شود که تمایل به بیان دارند و نه برای استفاده های معمولی. مخمل را می توان با استفاده از الیاف مصنوعی یا طبیعی تولید کرد. مخمل مصنوعی به طور کلی بسیار مقاوم است، در حالی که مخمل طبیعی نیاز به مراقبت بیشتری دارد. الیاف در برابر نور مستقیم خورشید و ریختن آسیب پذیر هستند

7. مبل پشمی

مبل های پشمی بهترین گزینه از انواع متریال مبل و همچنین یکی از مجلل ترین پارچه ها برای استفاده هستند که شباهتی با مدل سارافون با پارچه کرپ ندارد. ممکن است در تابستان بیش از حد گرم شود و در زمستان به یک منطقه دنج تبدیل شود. علاوه بر این، کسانی که در خانه خود حیوان خانگی دارند، ممکن است از آن استفاده نکنند زیرا موهای حیوانات خانگی را جذب می کند. این ماده ترجیحی برای مبل ها نیست. مواد پشمی از مواد ترکیبی ساخته شده‌اند، که می‌تواند باعث ایجاد شکل ناخوشایندی از مواد شود که در صورت تنوع، نشستن راحت نیست. نقطه ضعف اصلی پشم این است که برای جلوگیری از تاب برداشتن باید خشک شود. اگر پارچه رطوبت را جذب کند، شکل سیم پیچی که در مورد آن صحبت کردیم به خطر می افتد.

8. کاناپه های راسین

کاناپه های راسین معمولا در مبلمان اداری ظاهر می شوند اما امروزه در مبلمان منزل نیز مورد استقبال قرار گرفته اند. در نگاه اول ممکن است ظاهری چرمی داشته باشند، اما در کل راسین از نظر جنس و قیمت با چرم اصلی بسیار متفاوت است. بر خلاف چرم، آن را در یک دسته از سایه ها و رنگ های مختلف می آید. همچنین لکه های مایع را به راحتی از بین می برد. خیلی ها نمی توانند خراش های پنجه گربه ها و سگ ها را تحمل کنند. بنابراین، اگر حیوان خانگی در خانه دارید، توصیه نمی شود، اگر بودجه دارید، باید به سراغ گزینه های دیگری مانند چرم اصل بروید.

8. کاناپه های راسین

پارچه کرپ مازراتی

9. مبل PU

پارچه PU جایگزینی براق برای چرم است که کشش و همچنین ارزان تر از چرم و پارچه کرپ مازراتی است. علاوه بر این، قیمت آنها کمتر از چرم اصلی است. اما از آنجایی که قیمت پایین است، کیفیت آن نیز در حد A1 نیست. بنابراین، اگر می خواهید ظاهری لوکس با قیمت پایین داشته باشید، باید یک PU را انتخاب مقرون به صرفه خود قرار دهید. پارچه PU برای کسانی که می خواهند به مبل های خود ظاهری مجلل ببخشند و می خواهند اظهار نظر کنند توصیه می شود. ظاهری بسیار کلاسیک و رسمی به مبلمان شما می دهد.

انتخاب پارچه ای که هم مقرون به صرفه باشد و هم استفاده از آن راحت باشد، در واقع دشوار است. اما هنگامی که از تمام گزینه‌ها مانند انواع مختلف پارچه مبل در بالا عبور کردید، ممکن است انتخاب برای شما آسان‌تر باشد. انواع مواد کاناپه با توجه به نیاز افراد بهترین سطح راحتی را ارائه می دهند. تنها کاری که باید انجام دهید این است که ترجیحات قیمتی خود و تعداد اعضای خانواده خود را در نظر داشته باشید. انتخاب با توجه به فضای داخلی و دیوارهای خود.

طیف گسترده ای از گزینه ها وجود دارد، تنها چیزی که شما نیاز دارید تا تصمیم درستی بگیرید که مطابق با حس سلیقه و دکوراسیون منزل شما باشد. هنگامی که همه این موارد را در ذهن داشته باشید، قطعاً در نهایت یکی از بهترین انتخاب ها را خواهید داشت. و تمام پولی که برای آن خرج می کنید واقعا ارزشش را دارد. برخی از مواد آنهایی هستند که اگرچه قابل اعتماد هستند اما دامنه تنوع ندارند.

Maserati crepe fabric

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.